Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Странстващият бард Талиесин, който станал велик магьосник създал едноименния свят, който познаваме днес.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Улици

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Redwine
Мини-Титан
Redwine


Брой мнения : 1471
Join date : 30.01.2010
Age : 39
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Улици   Улици I_icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 10:22 pm

Улиците в богатата част на града бяха наистина големи и широка. В по-голямата част от времето гъмжаха от хора дошли да търсят удоволствия и развлечения. Имаше за всеки по нещо. Късметът отвеждаше повечето посетители точно там, където трябваше да бъдат.
Върнете се в началото Go down
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 524
Join date : 04.02.2010
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Данни на персонажа
Име: Рен Боун
Години: 19
Ранг в Гилдията: Новак

Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улици   Улици I_icon_minitimeВто Юли 20, 2010 9:24 am

Вървяхме с Александър един до друг, а Кристофър водеше. Тук беше хубаво. Широки улици, богаташки квартали. Имаше доста хора. Забелязах, че мъжете ме заглеждаха похотливо, а повечето момичета и по-възрастни жени неодобрително. Неподходящо ли бях облечена? Като се замисля повечето тук бяха изискани, за разлика от мен, но какво да се прави. След няколко минути спрях да им обръщам внимание. След още малко се обърнах към Алекс:
-Ей, Саше, знаеш ли, трябва да ми кажеш как поддържаш косата си толкова лъскава. Аз моята не мога да я докарам така. Някакъв специален шампоан ли използваш?
Беше ми доста интересно, изявявах се като жена поне за малко, хаха.
Върнете се в началото Go down
Aoi
Без кожа
Aoi


Брой мнения : 1634
Join date : 30.01.2010
Age : 36

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улици   Улици I_icon_minitimeВто Юли 20, 2010 5:15 pm

Александър продължи да ходи. Не й обърна внимание дори за момент.
За каква се мислеше новата. Никой не го харичаше Саше, Сашо, Алекс и подобни умалителни, никога. Това, че Кристофър му викаше така си имаше съвсем различна история, която го изключваше от правило.
Мислите на Александър започваха да се преплитат - те бяха ту кървави, ту похотливи, ту перверзни, ту отвратителни и всичките те насочени към Аро. А Кристофър? Какво си мислеше той в този момент? И Ши не можеше да предположи.
Александър виждаше само гърба му и как той крачеше напред в ленивата си крачка, косата му се клатеше по движенията на тялото, а Джак сякаш спеше на гърба му. Това беше толкова проблемно за него. Тогава защо, изобщо, се беше наем да го направи?

/Поли, пиши в Сейрей - Улиците./
Върнете се в началото Go down
https://taliesin.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улици   Улици I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Улици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Улици
» Улици
» Улици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Гилдия "Яйба" :: Марбъл Лейк-
Идете на: