Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Странстващият бард Талиесин, който станал велик магьосник създал едноименния свят, който познаваме днес.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вашите изисквания към Барда

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Redwine
Мини-Титан
Redwine


Брой мнения : 1471
Join date : 30.01.2010
Age : 39
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Вашите изисквания към Барда Empty
ПисанеЗаглавие: Вашите изисквания към Барда   Вашите изисквания към Барда I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 6:53 am

Това е мястото на което, в следващите няколко дни, можете дажете кой искате да ви води и как. Всичко, което сметнете за нужно да напишете - напишете.
Върнете се в началото Go down
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 524
Join date : 04.02.2010
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Данни на персонажа
Име: Рен Боун
Години: 19
Ранг в Гилдията: Новак

Вашите изисквания към Барда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите изисквания към Барда   Вашите изисквания към Барда I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 9:47 am

Аз естествено веднага ще се възползвам защото имам мнение по въпроса.
1. Искам да ми води или Радето или Вес. Нищо против останалите, но само на тях имам доверие. Коя от двете вие се разберете. Нека ме поеме тази, на която й е по-лесно и има повече време. Раде знам, че си доста заета и ако не можеш да отделяш време нека ме поеме Вес, за мен няма значение.
2. Как? Как не мога да кажа, защото желанията на героя постоянно се развиват и променят, но все пак моето желание е да се води с уважение, а не да ме унижават и мачкат, както доста пъти до сега. От своя страна аз също ще гледам да се държа на ниво. И също бих искала да се дава възможност на играча да се развива не само в тясно свързаният му клас, но и да научава неща, които не са толкова типични за него.

БЛАГОДАРЯ!
Върнете се в началото Go down
 
Вашите изисквания към Барда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нови Изисквания на Redwine
» Нови Изисквания на Redwine

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сладкодумие :: Въпроси, Предложения, Напомняния-
Идете на: