Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Странстващият бард Талиесин, който станал велик магьосник създал едноименния свят, който познаваме днес.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Съобщения

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aoi
Без кожа
Aoi


Брой мнения : 1634
Join date : 30.01.2010
Age : 36

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения   Съобщения I_icon_minitimeПон Май 31, 2010 4:23 pm

Настъпиха малки промени в Данни на персонажа, които се изразяват в добавянето на нови полета, които са следните:
- Име на спътника;
- Клас/вид на спътника;
- Опит на спътника.
Ако спътникът ви е човек, който е даден клас от изброените, може да го пратите в друга гилдия. По този начин играете с двама героя. Името ви се оцветява в цвета на главния герой, изразяващ съответния му клас.
Тези, които имат спътници хора и са ги пратили в определа гилдия, издржали са успешно приемното изпитание, получават началните статове на определения им клас.
Тези, които имат спътници биващи каквито и да са елементи, вдигат статовете, като героя си ги тренира. Можете да помолите и учител за помощ. Бардът решава дали сте успели да научите спътника си това, което искате и колко стата и опит е вдигнал.ю
Това е. Забавлявайте се.
Върнете се в началото Go down
https://taliesin.bulgarianforum.net/
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 524
Join date : 04.02.2010
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Данни на персонажа
Име: Рен Боун
Години: 19
Ранг в Гилдията: Новак

Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения I_icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 9:01 pm

Чудесно, продължаваме напред. cheers
Върнете се в началото Go down
Aoi
Без кожа
Aoi


Брой мнения : 1634
Join date : 30.01.2010
Age : 36

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения I_icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 10:36 pm

Антон и сие си заминават. Сбогом!
Върнете се в началото Go down
https://taliesin.bulgarianforum.net/
Redwine
Мини-Титан
Redwine


Брой мнения : 1471
Join date : 30.01.2010
Age : 39
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 6:10 am

Хайде сега, за тези, които са все още тук, да сетна някой тингс стрейт!
1. Идеята за оформлението на форума беше моя. Гилдии Хана, Седър Идрис и Магус са изцяло мое творение. Аз съм писала постовете. Някой от тях е поствал Антон, за да се пести време. Всички описания на кабинети на Гилдмастери са мои. Всички описания на класовете и 3те им базови умения са мои. Играла съм си много часове.
2. Всеки от все още присъстващите, който се опита и по най-малкия повод да ми руши авторитета, да се държи грубо, да ми държи сметка, или да внася каквото и да е напрежение из форума, ще бъде много жестоко отрязан. Аз повече няма да си трая. Това Веси да види къде е проблемът можеше да стане само и единствено естетсвено, не с убеждение. Много съм щастлива, че се случи. Повче лъжи аз няма да търпя.
3. Аз смятам този форум за свой и на Веси. И двете сме вкарали усилия в него. И Антон е вкарал усилия в него, но има малка подробност - това не е диктатура. По този повод в раздел Талиесин ще бъдат въведени нови правила и ви моля най-любезно да ги прочетете изключително внимателно и тогава да решите ще продължите ли да пишете.
4. Моля, дайте си сметка, че това е забавление. То се прави в свободното време, когато ВСЕКИ от нас има такова.

Надявам се нещата да тръгнат, макар и с по-малко хора, и да се забавляваме по интелигентен начин. Благодаря, на всички, които имаха доблестта да стоят далече хапливите кометарчета по мой адрес, които бяха съвсем не на място и не заслужаваха и грам внимание!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съобщения I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съобщения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сладкодумие :: Въпроси, Предложения, Напомняния-
Идете на: