Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Странстващият бард Талиесин, който станал велик магьосник създал едноименния свят, който познаваме днес.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Парадът на Глупоста

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 2:40 pm

Всичко случващо се в по долните редове е истина и аз го изпитах на собствен гръб днес .


Сред милярдите градове малки и големи на планетата земя имаше едно място най-проклетото място в цял свят в град наречен Бедна Слатина . Главния герой на нашия разговор отново е Макс 20 годишно момче с голяма усмивка на лице ^^ ( написах го щот ми харесваа въпреки че не е тай ) . Сутринта в понеделник 10.5.2010 около 5 часа сутринта бащата на Макс го сабуди за работа . Макс изправи трупа си от леглото и топлото одеяло нахлузи един суичер на главата . Седна пред компютара и захапа една цигара след което я запали видя че продавачът му в TLBB е направил 40 злато оборот нощес и Макс се усмихна . След като изпуши цигарата излезна и се качи в буса тръгна към Бедна слатина по пътя изпуши още няколко цигари и чете първа глава на Колелото На Времето . На пазара в Бедна Слатина спряха и си взеха кафе от една машина Макс пак захапа една цигара и я запали дръпна си няколко пъти от нея до като разбъркваше кафето . След като прецени че е достатъчно добре разбъркано го отпи на две глътки и захвърли чашата . До като правеше това си лафеше с един от колегите на пазара . След като Макс и баща му си изпушиха цигарите отвориха вратата на синия им бус и започнаха да разтоварват стока . Около час по-късно след като разтовариха всичко Макс взе десетина лева и тръгна да купи нещо за хапване . Намъкна се в една закусвалня взе арианче с пица за него , а за баща му кашкавалка с боза . След като излезна от там се забъти до една бутка да си купи цигари след това отиде до един магазин в който си лафи с продавачката която беше около двадесет годишна металка маса яка според макс , но вече си имаше приятел ^^ . Макс и се усмихна и си купи една Мото Мушмола така и казваше продавачката , а в същност това беше мото череша . Купи си също така и една енергийна напитка гризли . След като излезна от магазина нарамил всичките работи се запъти обратно към баща му след като хапна и пуши една цигара отиде за кафе . След това се върна пуши една цигара изпи двойното кафе на четри глътки заедно с енергийната напитка хапна мото черешата и започна леко по леко да прийиждат глупаците . Различни хора тъпи глупави идиоти крокодили коркозъбели итн итн ..... Но Макс вече бе свикнал с тях и се усмихваше учтиво на всички след няколко часа работа и още 3 кафета с две енергийни напитки Макс продължаваше да работи . Дойде ред на един възрастен човек който беше нахлузил една шапка с надпис Адидас която от бяла се бе превърнала в кафеникава . Явно с нея се опитваше да прикрие факта че е плешиф . Макс се усмихна на човека и каза .
-Кажи Пич какво ще желаеш . /Старецат с треплив глас каза .
-Какво какво каза ? /Макс пофтори .
-Кажи пич . /Стареца отвърна .
-Аз несам пич . Ти знаеш ли какво е пич , а ? /С заплашителен глас той продължи .
-Пич е дете без майка и баща ( чудно как ли може да съществува дете без да е раждано от някой но както и ще да е . ) А аз си имам и майка и баща . Провери речника да видиш бе пич ша ми викал . /Макс реши да нему обърне внимание беше весел и обслужи човека . Няколко часа по късно . Идва пребледняла жена с няколко плешиви петна по главата и брада като някой деаф метал . Макс продължаваше да е весел и неи обърна внимание и я поппита .
-Какво ще желаеш мадам ? / Тя каза .
-Две кила ябалки . / Макс започна да слага ябалките и нещо му прещрака в главата и каза .
-Тошке ти ли си бе ? /Бабичката го изгледа с муцуна 0_o? и каза .
-Имаш грешка момче . /Макс се усмихна и каза .
-А добре извинявай . /След което продължи да я обслужва . Двадесет секунди по-късно Макс пак прещрака и каза .
-А бе Тошке ти ли си бе ????? /Бабичката го погледна с леко разярен поглед и каза .
-А бе несам тошка ти казах бе . /Макс я прекъсна и каза .
-А да бе извинявай обърках се . /Но бабичката не спря до там и продалжи да обижда Макс който вече беше започнал да се залива от смях .
-Как ще ме прекрастиш ти на Тошка бе . Майка ми и Баща ми са давали пари да ме кръстат ти Тошка ша ми викаш . Ща налупа с чантата в главата . /Макс вече му течаха сълзи от очите пръскаше се от смях . Но крокодила си замина и макс продълкжи да облужва клиентите . Няколко часа по-късно когато работата почти приключи Макс отиде до магазина при металката да си купи мото череша . Тамън преди да излезе един човек влезна и бръкна в хладилната витрина извади една енергийна напитка гризли и попита продавачката .
-Това бира ли е ? /Макс се вмеша в разговора и каза .
-Не това като го пиеш и ставаш шашаф като мене . /Човека и звади три и си ги купи . Мак се върна и започна се базика с баща си .
-Ее другата седмица няма идваме че ще се върне Тошка ще ни избие . /А баща му отвърна .
-Тошка кокошка . /Макс се заля в слъзи от смях . хахахаххаах ех пазара свърши Макс прибра багажа и си тръгна за Червен Бряг по пътя Макс се обърна към баща си с среиозен глас каза .
-Е брато ае другата седмица в понеделник да съм почивка . /Бащата очудено го погледна и попита .
-Защо ? /а Макс каза .
-Щото Тошка ще се върне да ме налузи с чантата в носа . /А бащата на Макс каза .
-Да бе ще сложи две павета в нея и ще ги довлече до пазара да те налузи с тех . /Макс пак се разсмя .



Това бе днешния ми ден до този момент живота е труден особено ако ти липсва мозък и ако се казваш Тошка .
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 467
Join date : 05.02.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Данни на персонажа
Име: Акира
Години: 18
Ранг в Гилдията: Напреднал

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 2:50 pm

Ааааа, Макс страшен си ей.... АХаххахахахха Парадът на Глупоста 919947 Парадът на Глупоста 919947 Парадът на Глупоста 919947 Парадът на Глупоста 409648 Парадът на Глупоста 409648 Парадът на Глупоста 409648 Парадът на Глупоста 409648 Парадът на Глупоста 409648 Парадът на Глупоста 715418 Парадът на Глупоста 715418 Парадът на Глупоста 715418
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 2:56 pm

^_^ дам радвам се че ти хареса
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 467
Join date : 05.02.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Данни на персонажа
Име: Акира
Години: 18
Ранг в Гилдията: Напреднал

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 3:00 pm

много ясно ахаххаха Парадът на Глупоста Icon_twisted
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 4:32 pm

няма повече коментари ? Темеее
Върнете се в началото Go down
nekoko

nekoko


Брой мнения : 394
Join date : 05.02.2010
Age : 34
Местожителство : Плевен

Данни на персонажа
Име: Вал
Години: 21
Ранг в Гилдията: Напреднал

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 5:57 pm

Ах тази Тошка ми взе акъла хахахахаха
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/KyuubiF?ref=name
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 6:30 pm

ти се ебавай тошка ще ми строши канчето другата седмица
Върнете се в началото Go down
Aoi
Без кожа
Aoi


Брой мнения : 1634
Join date : 30.01.2010
Age : 36

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 6:55 pm

Ахахахаха... Не ти е било лесно!!!
Купих ти подарък :Р
Върнете се в началото Go down
https://taliesin.bulgarianforum.net/
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 7:07 pm

usless information -_-"
Върнете се в началото Go down
Aoi
Без кожа
Aoi


Брой мнения : 1634
Join date : 30.01.2010
Age : 36

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 7:17 pm

Ем' ху'у
Върнете се в началото Go down
https://taliesin.bulgarianforum.net/
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 7:22 pm

^^
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Брой мнения : 87
Join date : 02.04.2010

Данни на персонажа
Име: Португас. Д. Асе
Години: ...
Ранг в Гилдията: Новак

Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitimeПон Май 10, 2010 7:58 pm

^^ ами всеки е различен братле ^^ аз см такъв какъвто съм за подаръка радвам се но небеше нужно да ми спойлва Хахахаха! Хахахаха!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парадът на Глупоста Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парадът на Глупоста   Парадът на Глупоста I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Парадът на Глупоста
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Сладкодумие :: Лично творчество-
Идете на: