Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Странстващият бард Талиесин, който станал велик магьосник създал едноименния свят, който познаваме днес.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нови Изисквания на Redwine

Go down 
АвторСъобщение
Redwine
Мини-Титан
Redwine


Брой мнения : 1471
Join date : 30.01.2010
Age : 39
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име:
Години:
Ранг в Гилдията:

Нови Изисквания на Redwine Empty
ПисанеЗаглавие: Нови Изисквания на Redwine   Нови Изисквания на Redwine I_icon_minitimeПет Юни 11, 2010 6:43 am

Така, това са изискванията, които имам от тук нататък към всички вас, които все още желаете да играете и нещата, с които аз се ангажирам като ваш Бард.

1. Когато преценя, че поста ви не струва, значи не струва. Това не е насочено лично към вас. Уменията не се учат на един пост, особено ако сте написали 5 кирливи реда, колкото да отбиете номера и да мрънкате защо не ви е отговорено мигновено.
2. Още в създаването на форума написах най-важното, за мен, правило - КОМБАЙНЕРСКИ ЕЗИК НЕ ТЪРПЯ!!! Изреченийца от рода на "баси щита", "смятааааааай", "Ш оуу, брат" и тн, няма да ми стигне форума да ги изброя всичките, НЯМА да получават отговор от мен. С две думи - не ми пишете неща, които не бихте могли да прочетете в художествената литература.
3 Ново правило за дължината на постовете - МИНИМУМ 10 реда. Всеки пост, с много малко изключения, като РП разговор, не трябва да пада под 10 реда. ПОСТ ОПИСВАЩ НОВО УМЕНИЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПАДА ПОД 20 РЕДА!
4. Това дали спите с някой от Бардовете няма да има значение. Фактът, че не го правите, няма да ви направи слуги на незнам си чии кон.
5. НИКОЙ няма прао да прави планове за ВАШИЯ герой, освен вас. Ако ви бъде казано някакво изречение от рода на "Той/ тя е намислил/а нещо" режете го/я смело. Барда е на лице, за да ви води, в каква посока - определяте вие.

ПП Може би ще добавям още, така че следете за ъпдейти.
Върнете се в началото Go down
 
Нови Изисквания на Redwine
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нови Изисквания на Redwine
» Честит Рожден Ден на Redwine!
» Вашите изисквания към Барда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: Правила на Форума-
Идете на: